Na našu mailovú schránku častejšie prichádzajú rovnaké otázky, na ktoré sa snažíme čo najrýchlejšie reagovať, ale za účelom zefektívnenia tohto procesu pomocou tejto sekcii predstavíme najčastejšie kladené otázky a odpovede. Dúfame, že to bude uľahčovať život, a pomôže vám rozhodnúť o nákupe AcaiPowera.

Je Acai Power bezpečný?
-To je jedna z najčastejšie sa opakujúcich otázok. Samozrejme, že tento potravinový doplnok je úplne bezpečný, pretože je založený na prírodných zložkách. Jeho hlavnou zložkou sú bobule acai a to vďaka tomu je tak efektívna.

Ako dlho budete musieť čakať na prvé výsledky?
Všetko záleží na individuálnej dispozície a aktuálnej hmotnosti. Z našich pozorovaní a názorov, ktoré dostávame od zákazníkov, môžeme napísať, že prvé účinky sa vyskytujú najčastejšie po niekoľkých dňoch od začatia kurácie. Mnoho ľudí už po prvom týždni poznamenáva spory pokles hmotnosti. Je však celkom malá skupina, ktorá musí počkať 2 – 3 týždne, a potom sa stanú zjavné následky.

Je to produkt, ktorý sa dá kúpiť v lekárni?
V súčasnej dobe, sa Acai Power predáva len na internete.

To naozaj funguje?
Áno, bobule Acai Berry fungujú a nie je to odo dneška. Na našom trhu výrobky na základe týchto bobúľ sú známe pre relatívne krátku dobu, však v Spojených štátoch, tisíce ľudí zbavili sa kvôli tomu nadváhy. Majte na pamäti, že ak si kúpite Acai Power môžete využiť záruku spokojnosti, ktorá spočíva v tom, že v prípade, že sa ukázalo, že sa vaša váha nemení, kedykoľvek môžete vrátiť tovar a dostať späť vaše peniaze.

Pri suplementácii potrebujete používať diétu?
Tento doplnok pôsobi aj bez diéty, ale rozhodne podporujúc ho zdravou výživou je možné dosiahnuť ešte lepšie výsledky. Ale to nie je nutné, pretože aj pri absencii, vaša hmotnosť a bude meniť veľmi rýchlo.